Švestka, jabloň, buk či platan? Jasan!

Svět se stává více digitálním a distančním, efektivně komunikovat a mít prostor je proto důležitější než kdy jindy. Není sporu, že doba všudypřítomných displejů různých velikostí, bez kterých si neumíme představit život, už přišla. Sledování videí, hovory s kolegy, přáteli a příbuznými, vaření podle receptů na internetu, to vše je denním chlebem v dnešní době digitální. S menšími přístroji do ruky ale občas nastane potíž, ruce se nám totiž k většině činností hodí obě.
V roce 2019 jsme naše klienty obdarovali námi vyvinutým produktem ve tvaru číslice 9 – stojánkem Teleport, který může být užitečný všem, kdo pracují z terénu či z domova i v roce 2020. Jméno výrobku vychází ze slov tele + port. Je to tedy přístav (port) pro Váš (tele)fon, který vám pomůže přenést se (teleportovat) k vašim blízkým přes telekonferenční hovor nebo ke sledováním videí tak, abyste měli volné ruce.
Stojánky vyrábíme poctivou ruční prací v Orlických horách ze dřeva českých lesů, hájů a z přestárlých ovocných dřevin, které mají nádhernou kresbu. Produkt je ošetřen kvalitními oleji s bezpečnostním certifikátem pro hračky a samotný produkt je chráněn jako průmyslový vzor v rámci celé Evropy.
O vlastnostech druhů dřeva, které mimo jiné používáme, si můžete přečíst v naší brožuře.

 

Vyrobíme je i pro vás!

Stojánky mohou být opatřeny gravírováním, můžete si tak nechat vyrobit personalizovaný produkt pro svou firmu nebo jako dárek pro klienty s vlastním logem nebo vzorem. Ke stojánkům je možné objednat krabičku.
Pokud vás naše inovativní řešení zaujalo, obraťte se na nás přes sekci Kontakt.
Pořekadlo zlaté české ručičky zde platí, můžeme k němu přičíst ale i ty magické zelené.

Pomůžeme vám se magicky teleportovat na místo, kde máte volné ruce!