Dlouhodobý account service

Když Vám řekneme, že máme dva klienty, pro které pracujeme více než 18 let, tak nám to můžete věřit. Neznámou pro Vás může být, v čem spatřují přínos Magic Seven i po takové době? Je to podle všeho prosté. Stačí jim zadání: jako vždy; jako v zakázce 71154 z roku 2014; jak jsme se tenkrát bavili o té soutěži, tak nyní…
Ne všechny firmy totiž potřebují neustálou explozi invencí a výměnu tváří, některé jsou tišší, metodické a konzervativní, váží si obrovských oborových zkušeností jak interních, tak agenturních pracovníků. Vždyť co nás dělí?
Možná nás mnohem více spojuje! Všichni – uvnitř i venku – jsme loajální, všichni musíme zachovávat tajemství, všechny nás platí klientův úspěch, všichni musíme pracovat podle pravidel, manuálů a předpisů, každý jsme odborníkem na určitou část komunikace, všichni musíme někdy hodně šlápnout do pedálů, aby se dojel úkol, který zmizel za zatáčkou času.
Naše firma se mnohokrát stala mostem, který překlenul narušení kontinuity na straně klienta. U nás se informace našly a napojily. I proto tu ještě jsme.

Reference

DR. OETKER – pečeme s láskou

 Microsite, inzerce, salesfoldery, bannery – pro všechny příznivce moderního pečení

3M – inovační technologie

Katalogy, letáky, inzeráty, bannery  – pro kanceláře, domácnosti i specialisty

ZOTT – dodavatel mléčných potěšení

 Salesfoldery, inzerce, katalogy produktů, ale i třeba branding chladicích van